/ “Dayanıqlı inkişaf statistikası və regionlar statistikası: əldə olunmuş nailiyyətlər və perspektivlər. Milli 18-ci DİM göstəriciləri” mövzusunda tədbir keçirilib
"Dayanıqlı inkişaf statistikası və regionlar statistikası sahəsində əldə olunmuş nailiyyətlər” mövzusunda tədbir keçirilib
29.07.2025
“Dayanıqlı İnkişaf Məqsədlərinin 2.1-ci hədəfinin göstəricilərinə dair potensialın artırılması” mövzusunda seminar keçirilib
07.07.2025
“Dayanıqlı inkişaf statistikası və regionlar statistikası: əldə olunmuş nailiyyətlər və perspektivlər. Milli 18-ci DİM göstəriciləri” mövzusunda tədbir keçirilib
24.06.2024
Dövlət Statistika Komitəsində Laos Xalq Demokratik Respublikasının nümayəndə heyəti ilə görüş keçirilib
10.05.2024
“Dayanıqlı inkişaf statistikası və regionlar statistikası: nailiyyətlər, problemlər və perspektivlər” mövzusunda tədbir keçirilib
24.06.2023
2024-cü il iyun ayının 24-də Dövlət Statistika Komitəsinin inzibati binasında statistik məlumatların istifadəçiləri ilə “Dayanıqlı inkişaf statistikası və regionlar statistikası: əldə olunmuş nailiyyətlər və perspektivlər. Milli 18-ci DİM göstəriciləri” mövzusunda görüş keçirilib. Tədbirdə aidiyyəti dövlət qurumlarının nümayəndələri iştirak ediblər.
Dövlət Statistika Komitəsinin Dayanıqlı inkişaf statistikası şöbəsinin əməkdaşları “Dayanıqlı inkişaf statistikası: nailiyyətlər və perspektivlər. Milli 18-ci DİM göstəriciləri”, “Regionlar statistikası: nailiyyətlər və perspektivlər” mövzusunda təqdimatlarla çıxış edərək iştirakçıları dayanıqlı inkişaf statistikası və regionlar statistikası sahəsində görülmüş işlər, əldə olunmuş nailiyyətlər, mövcud problemlər, həyata keçirilməsi planlaşdırılan tədbirlər, eləcə də milli 18-ci DİM göstəriciləri, onların metodologiyası, cavabdeh qurumlar və s. məsələlərlə bağlı məlumatlandırmış, onları maraqlandıran sualları cavablandırmışlar.

/ The event was held on "Sustainable development statistics and Regional statistics: achievements and perspectives. National 18th SDG indicators".
"The event on "Achievements on Sustainable development statistics and Regional statistics" was held
29.07.2025
A seminar on “Capacity Building on Indicators of Target 2.1 of the Sustainable Development Goals” was held
07.07.2025
The event was held on "Sustainable development statistics and Regional statistics: achievements and perspectives. National 18th SDG indicators".
24.06.2024
A meeting was held with the delegation from the Lao People's Democratic Republic at the State Statistical Committee
10.05.2024
The event was held on "Sustainable development statistics and regional statistics: achievements, problems and perspectives".
24.06.2023
On June 24, 2023, meeting with users of statistical data on "Sustainable development statistics and Regional statistics: achievements and perspectives. National 18th SDG indicators" was held in the administrative building of the State Statistics Committee. Representatives of relevant state institutions took part in the event.
Employees of the Department of Sustainable Development Statistics of the State Statistics Committee made presentations on "Sustainable development statistics: achievements and perspectives. National 18th SDG indicators", "Regional statistics: achievements and perspectives" and informed the participants about the work done in the field of sustainable development statistics and regional statistics, achievements, existing problems, planned actions, as well as the national 18th SDG indicators, their methodology, responsible institutions etc. issues and answered the questions that interested them.